Kumaş Kumaş

İplik Türleri | İplikçiler – İpçi | Spot İp Alanlar

Yün

Shetland. – peçe, eşarp, şal, ve c için kullanılan çok ince yün,. Bu çok bükülmüş değildir.HER TÜRLÜ STOK PARTİ KUMAŞ İPLİK GİYİM ALINIR 0536 336 43 43  İplik Türleri | İplikçiler   İpçi  | Spot İp Alanlar

Pyrenee - Bu yün Shetland olarak hemen hemen aynı kalınlıkta olan, ama daha bükülmüş. Renkli boya Pyrenees oldukça güzel ve hızlı nedeniyle, bu söyleniyor, dağlarda suların bazı kendine özgü bir özelliği olduğunu, nereden onun adını kaynaklanmaktadır. Nadiren bu ülkede gerçek ile karşılanmaktadır.

Berlin Yün. – İki Sadece sağlanabilir, genellikle tek ve çift Berlin adı verilen dört iplik ve sekiz iplik, kalınlıkları. Bu yün en az bin ton vardır.

Yünden. – Bir ucuz yün daha Berlin Ve şimdi güzel bir renk sayısı elde. Bu iki iplik yapılır, dört, altı, sekiz, on ve on iki iplik, ve kilo ile satılmaktadır.

Halı İplik -. ucuz yün, yorgan ve diğer eşyalar için çok kullanılır.

Kamgarn ve Kuzu Yün -. örgü çorap için kullanılır, ve c.

Patent Yün Örgü -. Bu yün çeşitli boyutlarda, tam olarak bazı iş belirli bir parçası yapmak için hesaplanan her balya satılıyor – bir koltuk örtüsü, bir masa örtüsü, ve c. Bu düzenlemeleri takip ederek, desen, çeşitli renklerde, görünür, bu nedenle boyanır. Topları kamgarn ve Berlin yün ya vardır. Sonuncusu en çok pahalıdır. Tarifi her topu ile satılmaktadır. Örgü her zaman yosun-dikiş olduğunu.HER TÜRLÜ STOK PARTİ KUMAŞ İPLİK GİYİM ALINIR 0536 336 43 43 jpg İplik Türleri | İplikçiler   İpçi  | Spot İp Alanlar

Crewels. – Güzel yün, tığ işi ipek gibi, sıkıca bükülmüş skeins satılan. Numune için kullanılır. Çok az kullanılır. Bu muslin üzerinde nakış için, ancak, uygundur.

Kristal yünler. – - parlak altın veya gümüş kağıt veya folyo, yara olan yünler yuvarlak. Bu onları çok eşcinsel bir görünüm verir. Bazen süslü yünler denir.

Inci Yün. – Bu modern buluşun bir boya olduğunu. Yün, biri, iki veya üç renk, uzunluk bir inç dörtte birinden fazla değil her dönüşümlü beyaz ve renkli. Bu bir çeşittir Berlin dört iplik ya da sekiz iplik yaptı.

Chinee Yün. – çeşitli renklerde gölgeli Yün.

Ombre Yün veya Gölgeli Yün. – bir boyama Gölgeli. Her renk ama mavi oldukça bu boya olduğunu görüyoruz.

Kristal Sicim. – ya renkli, ya da topları satılan bir ince kablosu, saf altın veya gümüş taklit. Son iki altın sicim denilen ve gümüş sicim vardır.

. Oya Kordon – Bu sadece pencere kör kablosu gibi, ama beyaz, ve çeşitli kalınlıklarda; yün veya ipek kaplı, tığ yılında, paspaslar için.

Caruntille , çiçek kullanılan ince tel

Ipek

Oya İpek -. örgü ve tığ işi için kullanılan sabit bükülmüş ipek,. Boyutlar 1 den 5 e kadar değişir, en iyi olan ikincisi. No 1,2 ve 3 en yaygın olanlarıdır. Dikkat, tığ ipek kalite ve fiyat hem de muazzam bir fark vardır. Pamuktan daha pek bir daha parlak bir madde içine bazı işler. Tüm saygın Berlin evlerde, üreticisi yele her çile eklenir. Pearsall en ipek kalitesi ve renk tonu için hem de yüksek bir konum, tutun.

Kafes -. tığ ipek gibi çok zor bükülmüş değil. Tığ ipek, ancak sık sık kullanılmaktadır.

Soie d’Avignon. -   Bu makaraları satılan son derece ince ipek vardır. Bu örgü) çok iyi 9or peri için uygundur. Genellikle elde değil, ama sık sık dergilerde belirtilir.

Chine İpek -. netleştirilmesine ya da birden fazla renk gölgeli tığ işi ipek. Makaraları veya skeins halinde satılmaktadır.

Ombre İpek -. İpek bir renk tonlarını gölgeli sadece

Ipi İpek -. kısa bükülmüş skeins satılır. Çalışma çiçek kullanılan çok güzel bir malzeme, c ve.

Dakka İpek -. nakış çok kullanılır; sabit bükülmüş tığ ipek ve oldukça benzer ipi, arasında orta bir tür olduğunu, ancak daha uzun skeins kadar konur.

Filoselle -. bir kaba kumaş değil, saf ipek, son derece parlak ve en iyi boyalar alma yeteneğine rağmen. Büyük skeins, bir ons yaklaşık dörtte ağırlığında her satılmaktadır. Goblen ve nakış kaba türlü çok kullanılır.

Çin İpek -. çok küçük makaraları satılan bir çok ince ipek,.

İpek Dikiş . – uzun skeins satılır.

Chenilles -. Bu güzel madde kadife görünümünü sunar. Çeşitli kalınlıklarda yapılır.

Nakış Şönil -. çok kaba tığ ipek daha değil. Büyük ölçüde tuval, saten veya kumaş üzerine nakış kullanılır.

Bu boyutu bir parmak kalınlığına geçişleri vardır. Çok kalın Rolio saçak olarak adlandırılır.

Tel Şönil -. Bu, pek çok diğer gibi kalınlıklarda olarak yapılır. Bir tel bu döngüler, yaprak ve c halinde oluşturulmuştur, böylece, bunun merkezinde işlenir.

PamukluHER TÜRLÜ STOK PARTİ KUMAŞ İPLİK GİYİM ALINIR 0536 336 43 436 İplik Türleri | İplikçiler   İpçi  | Spot İp Alanlar

Pamuk Örme -. yumuşak, ama bükülmüş pamuk, çeşitli amaçlar için kullanılır. Sterlin tarafından satılan

Oya Pamuk -. Bu özellikle firma, hatta, ve iyi bükülmüş bir malzemedir ve son derece iyi yıkar. Numaraları 1 ile 150 çalıştırın. Bu farklı süreli tüm crochets ve diğer tasarımlar işlenmiştir, ve bu nedenle de tam olarak aynı desene eşyalar üretmek için bir sonuç ise, her zaman temin edilmesi hangi pamuktur.

Tatting Pamuk -. yumuşak, ama güçlü pamuk, bu iş için uygundur.

Mecklenburgh Konu -. Bu birçok tasarımlarında kullanılan keten iplik vardır. Aynı zamanda keten, patiska, ve c tamir kullanılır olması gerektiği gibi, her bayan dikiş kutusu bir yer bulmak gerekir.

Kraliyet Nakış Pamuk -. Bu müsli, uzun bez veya Fransız patiska üzerinde çok şık nakış ve İngiliz nakışlar için kullanılır. Bu paketler, bir düzine skeins içeren her satılmaktadır.

Moravian Konu -. bir iplikçik oluşturan konuları sayısında değişen, yumuşak, bükümsüz pamuktur.

Patent Glace Konu -. Bu konu bir mükemmel pürüzsüz ve parlak bir yüzeye sahip ve özellikle dikiş için uyarlanmıştır.

Renkli Pamuklu -. Bu Fransız vardır. Onlar, gül, yeşil, kahverengi, leylak, mavi ve siyah kırmızı vardır, ama kırmızı, gül ve siyah çok iyi yıkamak olacak tek renklerdi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir